Po priimku: maja-godina-golija-en


Dr. Mateja Ratej

znanstvena sodelavka
mateja.ratej@zrc-sazu.si
Inštitut za kulturno zgodovino

Dr. Gregor Antoličič

asistent z doktoratom
+386(0)2 62 12 605
gregor.antolicic@zrc-sazu.si
Zgodovinski inštitut Milka Kosa

Tina Bratuša

mlada raziskovalka
+386(0)26212604
tina.bratusa@zrc-sazu.si
Umetnostnozgodovinski inštitut Franceta Steleta

Manuela Dajnko

asistentka

Prof. dr. Maja Godina Golija

znanstvena svétnica
+386(0)2/4213154
maja.godina@zrc-sazu.si
Inštitut za slovensko narodopisje

Mag. Matjaž Grahornik

asistent, mladi raziskovalec
00386(0)2 62 12 603
matjaz.grahornik@zrc-sazu.si
Zgodovinski inštitut Milka Kosa

Doc. dr. Matjaž Gregorič

znanstveni sodelavec
+38614706334
matjaz.gregoric@zrc-sazu.si
Biološki inštitut Jovana Hadžija

Anja Iskra

mlada raziskovalka
+386(0)14706517
anja.iskra@zrc-sazu.si
Umetnostnozgodovinski inštitut Franceta Steleta

Dr. Simona Kostanjšek Brglez

asistentka z doktoratom
simona.kostanjsek-brglez@zrc-sazu.si
Umetnostnozgodovinski inštitut Franceta Steleta

Asja Pehar Senekovič

asistentka
+386(0)2/621 26 19
asja.pehar@zrc-sazu.si
Inštitut za slovensko izseljenstvo in migracije

Dr. Shakira Guani Quiñones Lebron

asistentka z doktoratom
+386 1 4706 325
shakira.quinones@zrc-sazu.si
Biološki inštitut Jovana Hadžija

Dr. Kristina Toplak

znanstvena sodelavka
+386(0)2/421 31 55
kristina.toplak@zrc-sazu.si
Inštitut za slovensko izseljenstvo in migracije

Nika Vaupotič

strokovna sodelavka